בית > היהלומים שלנו

היהלומים שלנו

GOLDIAM הינה חברה-בת של "אלי זיקרי יהלומים בע"מ" הנחשבת כבר יותר מ-50 שנה כאחת מהחברות החשובות ביותר בישראל בתחום החיתוך וליטוש יהלומים. מוניטין החברה בענף היהלומים החל בשנת 1938. הסחורה המלוטשת של החברה משווקת דרך בורסת היהלומים בישראל ונמכרת גם בארצות הברית באמצעות משרדי המכירות של החברה ב- 580 השדרה החמישית, סוויטה 3008, ניו יורק.
 
 GOLDIAM ו"אלי זיקרי יהלומים בע"מ" נמצאות בבורסת היהלומים הישראלית ברמת-גן, ליד תל אביב. החברה מתמחה ביצור אבנים גדולות, של כל חיתוך פאנסי, בין  1 – 10 קראט בעקר עגולים. כשמדובר בליטוש יהלומים, לאלי זיקרי יש ידע ומיומנויות ברמה הגבוהה ביותר שנרכשו במשך חמישה עשורים. במפעל שלו בנתניה, מועסקים כ-60 בעלי מלאכה במהלך שנים רבות של פעילות. המפעל הפיק עגולים וחיתוכי פאנסי מ – 0.5 – 6 קראטים בכל הצורות והצבעים.
 
מכיוון שהעסק של אלי זיקרי יהלומים בע"מ הינו עסק משפחתי, יש לנו את הערכה עמוקה לחשיבות של אמינות, יושר ושירות. בנינו את המוניטין שלנו על רמת שירות גבוהה. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו את המוצרים באיכות הגבוהה ביותר בזמן ובדיוק לפי ההזמנות. דרך עבודה זו הינה נר לרגלינו.
 
רכישה מ GOLDIAM מהווה עבור לקחותינו יתרון עצום - האבנים שלנו מגיעים לצרכן היישר מהיצרן ובכך חוסך הלקוח בין 2- 4 ידיים בעלות האבן ובכך מוזיל משמעותית את התכשיט. אתר GOLDIAM מבטיח, כאמור, מחירים נמוכים יותר, רכישות תכשיטים נוחה, וכן גישה נוחה וקלה לשימוש בדרך של בחירה וקניה של תכשיטים.

מדיניות החזרות שלנו מספקת ללקוחות ביטחון מלא שניתן להחזיר את התכשיטים שלנו.
יתר על כן, האתר שלנו הוא 100 אחוז מאובטח, כלומר עסקאות פיננסיות מוגנות לחלוטין.

לקוחותינו מוזמנים ליצור קשר בכל עת ולקבוע פגישה יעוץ חינם במשרדינו בבורסת היהלומים ברמת-גן.
 
היהלומים שלנו מגיעים מחברות לגיטימיות הפועלות בהתאם לחוקים ולתקנות של תהליך קימברלי שהוקם כדי לבלום סחר יהלומים אשר שימשו למימון מלחמות אזרחים במספר מדינות באפריקה.

© 2012 Goldiam. All rights reserved
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology. Powered By EasyStock™