בית > שיבוץ יהלומים

שיבוץ יהלומים

הדרך שבה יהלום מוחזק בתכשיט הא חלק חיוני של התכנון שלו. המטרה שלה היא להחזיק את היהלום במקומו, כדי לתת לאור הזן את האבן, להכנס באופן אופטימלי כך שהאבן תבריק. ישנם מספר סגנונות.

Prong Setting
דרך זו היא לרוב משמשת להחזיק סוליטייר על ידי הבלטת אבן שלא מוחזקת על ידי המתכת. אלו רצועות צרות של זהב או פלטינה כדי לשמור על היהלום.

Flush Setting
שיבוץ מהפופולריים ביותר שיבוץ יהלומים כשהם עם פני שטח הטבעת. רק החלק העליון של האבן הוא מעל הטבעת. שיטה זו משמשת לעתים קרובות אבנים גדולות יותר משום שהיא מספקת הגנה על האבן תוך מתן מראה מודרני.

Bezel Setting
 סוג של קולר מתכת עטוף מסביב יהלומים. את הגדרת לוח זה מתחבר לחלק העליון של הטבעת, עומד מעליה, ומעניק מראה גבוה מודרני מאוד.

Channel Setting
הגדרה זו משמשת גם עם יהלומים עגולים, המעניקים מראה חכמה ומלאת חן. ערוץ ה הגדרת מקומות אבנים לתוך ערוץ יוצרת מקומות קטנים ליד המתכת ברים של הערוץ. זה מאפשר למעצב ליצור קו נקי של אבנים.

Pavé Setting
הגדרה זו מעניקה את פני השטח של טבעת מראה כי הוא מכוסה עם יהלומים זעירים. pavé הוא צרפתי עבור "הכשיר" מעניק את המראה של קצר מאוד. הגדרה זו משתמשת זעירים רבים יהלומים או בעצמם, או סביב ראשי יהלום.

Cluster Setting
זה דומה לרצף ההגדרה, באמצעות מספר קטן יותר של יהלומים.

Bead Setting
הגדרה זו משמשת עבור טבעת יהלומים אשר יחולקו מעט הצידה. הוא משמש פחות מאשר את ההגדרות לעיל.

© 2012 Goldiam. All rights reserved
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology. Powered By EasyStock™