בית > אוסף הברקת - אמרלדים

אוסף הברקת - אמרלדים

מחפש ברקת מיוחדת? ב-Goldiam, יש לנו אוסף מעולה של אבני ברקת למכירה במגוון רחב. לקבלת מידע נוסף אנא מלאו פרטיכם בדף "צור קשר" ונציגנו יהיה איתך בקשר בהקדם.
המשך לקרוא כדי לגלות יותר מידע על אבני ברקת:

אמרלד מגיע מהמילה הלטינית, smaragdus, כלומר ירוק. האמרלד מגיעה במגוון של גוונים ירוקים: מירוק כהה ועמוק לירוק רך, ירוק, ירוק דשא וירוק בהיר. האמרלדים הם אבני חן חזקים, רישום 7.5-8 בסולם מוס קשיות, שבו יהלומים לרשום 10. עם זאת, למרות שהם קשים, תשומת לב צריכה להיות משולמת כאשר לובשים תכשיטי אמרלד כן הם יכולים להיות סדוקים או השרוט.

ברקת עם הערך הגבוה ביותר יש גוון טהור, חי צבע ירוק שאין שום רמזים לגוונים אחרים, כגון חום או צהוב.
רוב הברקת יש תכלילים וזה נדיר לגלות ברקת טבעית ללא רבב, וזו הסיבה שברקת טבעית באיכות גבוהה ובדרך כלל תהיה שווה יותר מיהלום איכותי באותו המשקל. כמעט כל הברקת הטבעית מטופלים כדי לשפר את צבעם ולחסל פגמים נראים לעין. הפרקטיקה המקובלת בתעשייה היא להשתמש בשמן ירקרק למלא בכל סדקים ולחזק ברקת נגד סתתים מקריים או נשבר.

הברקת קשורה באופן הדוק עם הצבעים של האביב, היא אבן המזל לחודש מאי, וכמו כן, הפכה למתנה המסורתית לזוגות שחגגו יום נישואים 20 או 35. ברקת לעתים קרובות קשורה לקסם ומסתורין, בעת היותו צבע של הטבע, היא גם מיועדת לתת רוח רגועה ושליוה לחובשים של תכשיטים משובצים אמרלד.

אבני הברקת מקורן במכרות בברזיל, קולומביה, זמביה, מדגסקר ועוד. אחת מאבני הברקת הגדולות ביותר שהתגלו אי פעם היה אמרלד מוגול, ששקל 217.80 קראט. ברקת מפורסמת נוספת הייתה אמרלד הגיר 37.82 קראט שבה יש בהירות מרהיבה וצבע ירוק עמוק. הוא נחשב לבין הברקת הטובה ביותר אי פעם שנכרתה בקולומביה. אגדה מספר שהיא היתה פעם במרכזה של ברקת ושרשרת יהלומים השייכת למנהיג המדינה לשעבר ארודה בודו. היא שובצה בטבעת על ידי הארי ווינסטון Inc, והברקת מוקפת 60 יהלומים בצורת אגס בהיקף של 15 קראט. הטבעת הוצגה כמתנה למכון סמיתסוניאן בגיר מר וגברת א 'רוי בשנת 1972, ומכאן שמם.

ב GOLDIAM תמצאו מבחר ענק של אבני ברקת (אמרלד):
צורת OVAL  (אליפסה)   -       0.50 - 8 קראט
צורת MARQUISE מ  -           0.50 - 3 קראט
צורת EMERALD (מלבני)       0.50 - 8 קראט
צורת PEAR  (טיפה) -             0.50 - 5 קראט
צורת PRINCESS (ריבועי) -  0.50 עד 5 קראט
אם ברצונכם באבני ברקת או בתכשיט אבני ברקת נא צרו קשר וקבלו שיחת יעוץ חינם!

אוסף הברקת - EMERALD \ OVAL \ ROUND
ברקת בצורת אובל, אמרלד, עגול ופרינסס
אוסף הברקת - MARQUISE

צורת מרקיזה

אוסף הברקת - PEAR SHAPE

צורת טיפה

© 2012 Goldiam. All rights reserved
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology. Powered By EasyStock™