בית > למה לקנות ב-GOLDIAM?

למה לקנות ב-GOLDIAM?

בעת קניית תכשיטים, אבני חן ויהלומים, ישנם מגוון רחב של פרמטרים שכדאי להביא בחשבון. GOLDIAM לא הוקמה כעוד חנות תכשיטים, אלא כיצרנית ומעצבת תכשיטים אשר מרכזת את כל היתרונות תחת קורת גג אחת – ומאפשרת לך לרכוש את התכשיט המושלם בלי להתפשר על שום אספקט של הרכישה.
כחברת בורסה דור שלישי (יהלומים) ודור רביעי (תכשיטים) הממוקמת במתחם הבורסה המאובטח, פועלת GOLDIAM תחת תקנון הבורסה המחמיר, כפופה לכללים מקיפים של אתיקה, יושר ואמינות ומחזיקה בכל רישיונות העיסוק ביהלומים ובתכשיטים מטעם המפקח על היהלומים במשרד הכלכלה והתעשייה. מעמד זה מקנה ללקוחותינו מגוון רחב של יתרונות, ביניהם:

  • חברת GOLDIAM מתמחה בעיצוב תכשיטי יהלומים ותכשיטים בשילוב אבני חן ומאפשרת לך לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על איכות ועל עיצוב.
  • אנו משבצים יהלומים טבעיים בלבד וקונים את חומרי הגלם ישירות מהמפעל, באופן שמגביר מאוד את הכדאיות של הרכישה דרכנו.
  • בהתאם לכך, אנו מתחייבים למחירים נמוכים ללא פערי תיווך ומעמידים לרשותך אפשרות לרכישת תכשיטים ויהלומים ב-24 תשלומים ללא ריבית.
  • GOLDIAM מחזיקה במגוון רחב במיוחד של דגמים ועיצובים, ומציעה גם שירותי עיצוב תכשיטים ייחודיים באפיון אישי.
  • ויתרה מזאת, תמיד ניתן לחזור אלינו לצורך שדרוג התכשיט שרכשת.

GOLDIAM – לא עוד חנות תכשיטים רגילה
לעומת חנויות תכשיטים סטנדרטיות, ביכולתנו להעמיד לרשותך מערך הכולל זמינות מלאה לכל דרישה ובקשה – כמו גם אמינות מוחלטת. 
חברת GOLDIAM מספקת רק יהלומים שנבחרים בקפידה ומשבצת אותם עבורך על גבי תכשיטים אקסקלוסיביים. אנשי המקצוע שלנו מחזיקים בידע ובניסיון רבים ומבצעים את מלאכתם במומחיות ללא פשרות. כתוצאה מכך, אנו לא חוששים להעניק לך אחריות לכל החיים על התכשיטים שרכשת מאתנו.
במקביל, מובן שרכישה דרכנו גם תעניק לך תעודת הערכת שווי לביטוח ממכון גמולוגי מוכר וכך נרכז עבורך את כל ההתנהלות תחת קורת גג אחת.

השילוב המושלם בין עלות לבין תועלת
GOLDIAM היא חברת בת של אלי זיקרי יהלומים בע"מ והודות לכך, ביכולתנו להציע לך את השילוב המושלם בין עלות לבין תועלת המאפיין אותנו כבר מעל 60 שנה.
התכשיטים שלנו משווקים דרך בורסת היהלומים בישראל ונמכרים בארצות הברית, באירופה, בישראל ובמדינות המזרח. כאשר מעל 20,000 דגמים מציבים אותנו במקום הראשון מבחינת מבחר תכשיטים – וזאת בנוסף לאפשרות שאנו מעמידים בפניך לעיצוב אישי של תכשיטים על בסיס תיאור או על תמונה.
כחברה מובילה בישראל בתחום חיתוך וליטוש יהלומים, GOLDIAM גאה להציג בפניך קטלוג תכשיטים אלגנטי שמתעדכן על בסיס קבוע. ועכשיו, כיש לך את כל הסיבות לקנות תכשיטים ויהלומים ב-GOLDIAM, הגיע הזמן להגשים את החלום!

© 2012 Goldiam. All rights reserved
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology. Powered By EasyStock™