בית > Blog > טבעת אירוסין מחיר

טבעת אירוסין מחיר

טבעת אירוסין מחיר

יש כמה וכמה דעות בנוגע לשאלה, איך לבחור טבעת אירוסין. יש נשים שמגלות עדיפות ברורה לטבעות מעודנות, בעיצוב קלאסי. יש נשים שהיו מעדיפות בבירור לקבל הצעת נישואין לצד טבעת די בומבסטית, בעיצוב יותר מעורר או לא כל כך שגרתי. עדות לסגנונות המודרניים ניתן למצוא בכך שישנה מעצבת תכשיטים טבעות אירוסין ידועה שפיתחה סגנונות של טבעת מרובעת, לא פחות ולא יותר. אבל לצד כל אלה שמתעסקים בשאלה איזה עיצוב להעדיף, יש כאלה שחושבים גם על הכיס. ישנם כאלה שלא יבחרו מבלי לברר את כל מה שחשוב לדעת על טבעת אירוסין מחיר. כעת, זה המקום להבין את כל המשמעויות של מחירי טבעות האירוסין השונות.

משמעות הזהב בטבעת האירוסין

נשים בצד בשלב זה את ההבדלים שבין עיצובי הטבעות או המאמץ המושקע בפיתוח עיצוב מיוחד. נשים במרכז הבמה את המשמעות של החומר העיקרי שממנו מורכבת הטבעת, כלומר הזהב. אין ספק, שגם אם מחפשים טבעות אירוסין זולות הן צריכות להכיל מרכיב מסוים של זהב. אין ספק שלא רק העובי או המשקל של הטבעת ישפיע על קביעת המחיר. כמות הזהב שניתן למצוא בשתי טבעות לכאורה זהות, עשוי להיות שונה מאוד.
זהב אף פעם לא משמש ליצירת תכשיט כשהוא לבדו. את הזהב יש להתיך ואז לערבב את המתכת היקרה עם מתכות אחרות. גם המתכות האחרות צריכות להיות משובחות, אך הן לא יקרות כמו הזהב. המתכות הללו נועדו להעניק לטבעת את החוזק והעמידות. זהב הינו מתכת רכב למדי ולא מספיק קשיחה. חשוב, אם כן להיות ברורים ולומר כי ככול שהזהב בתוך טבעת האירוסין יהיה מרובה יותר ביחס למתכות האחרות, כך הטבעת תהיה יותר יקרה. את כמות הזהב מודדים במונח שנקרא קראט. קראט נמוך מעיד על טבעת באיכות פחות גבוהה. קראט גבוה מאפיין את הטבעות היותר איכותיות והיותר יקרות.


     מק"ט D49336-1            מק"ט D42578-1            מק"ט D51962-2             מק"ט D49972-1

מחיר הטבעת וסוג היהלום וטיבו

אחרי שאמרנו כי מחיר טבעת אירוסין נקבע בהתאם לקראט של הזהב, צריך להיות עוד יותר מדויקים. בכל טבעת אירוסין כמעט ניתן למצוא יהלום אחד לפחות. סוג היהלום וטיבו משפיעים לא פחות מהזהב, על מחיר הטבעת. ככלל, יהלום גדול (שגם הוא נמדד בקראט, שמציין משקל) יהיה יקר למדי. כמה יהלומים קטנים, אפילו במשקלו של יהלום אחד גדול, יהיו זולים יותר. בטבע, יהלומים גדולים נדירים יותר ולכן, מחירם גבוה יותר. אך לא רק משקל היהלום משנה. יש גם מאפיינים נוספים ליהלומים המשובצים בתוך הטבעות.
כאשר אתם שואלים כמה עולה טבעת אירוסין, אתם צריכים לשאול גם מהי האיכות של היהלום. אנו יוצאים מתוך נקודת הנחה כי אתם בוחרים טבעת עם יהלום אמיתי, שהוא יקר יותר ואיכותי יותר לעומת יהלומים מלאכותיים. אך גם יהלומים טבעיים יכולים להיות שונים מאוד האחד מהשני. למשל, יש יהלומים שהם הרבה יותר טהורים, נקיים ונטולי פגמים. יש יהלומים שצבעם יותר אחיד ושהחיתוך שלהם נעשה במיומנות מאוד גבוהה. כלומר, גודל היהלום, משקלו, צורת החיתוך, הנדירות, הצלילות, כל אלה משוקללים בסופו של דבר במחיר. כל זה, לצד כמות הזהב שבטבעת. אגב, פחות משנה אם בוחרים טבעת אירוסין זהב צהוב או טבעת אירוסין זהב לבן. זה יותר עניין של טעם וסגנון ופחות היבט של מחיר.


        מק"ט D50557-1              מק"ט D49159-2         מק"ט D51984-1           מק"ט D48885-1

טרנדים, מבצעים וחלוקה לתשלומים

אם תשאלו כעת איך בוחרים טבעת אירוסין, נוכל לציין כמה דגשים חשובים. למשל, צבע הטבעת (למשל זהב צהוב, זהב לבן או זהב וורוד) אפשר לבחור בהתאם לגוון העור של הכלה. מקובל מאוד לבחור זהב לבן לנשים שחומות או מאוד שזופות. טבעת מזהב לבן תתאים לאישה שאוהבת מאוד צבע קלאסי. אך כמובן, לא כולם יכולים להרשות לעצמם להתעלם משיקולים של מחיר. בנקאי שגר בצפון תל אביב בדירה שעולה עשרה מיליון שקלים, יוכל להרשות לעצמו לקנות טבעת יקרה יותר מסטודנט שגר בחדרה, ומתגורר בדירה שלושה חדרים פשוטה. החשוב הוא שאם אתם רוצים לרכוש טבעת במחיר סביר, אתם יכולים בהחלט למצוא את מבוקשכם.
אם אתם רוצים דגם יוקרתי מפני שיש לכם הכנסה מאוד גבוהה, גם זה כמובן מאוד טבעי ומובן. על כל פנים, למרבית האנשים, מאוד חשוב לדעת שיש אפשרות למצוא טבעות מאוד יפות, גם כאשר מבקשים להסתכל על טבעות אירוסין במבצע. מבצע שתמצאו בחנות תכשיטים ידועה או אצל מעצבת תכשיטים ידועה, זה משהו אחר לגמרי בהשוואה למבצעים בשוק, בדוכני ההלבשה או פירות וירקות.
כאשר מדובר במבצע, שיכול בהחלט לאפשר לכם לצאת מהחנות עם טבעת מרהיבה, עיצוב טבעות אירוסין שבוצע בצורה מאוד מיוחדת, אתם מקבלים הנחה מהמחיר הקטלוגי. אפשרי כי הטבעת המוזלת הינה כזאת שעוצבה לא בשנה הנוכחית, ולכן זהו דגם קצת פחות מבוקש. מובן שניתן למצוא גם טבעות שנראות מאוד מרשימות, לא רק עם היהלומים הכי הכי גדולים. וכמובן, יש גם את שאלת התשלומים. אם מחלקים לכם את מחיר הטבעת לתשלומים, הרכישה הופכת לנוחה יותר.

     
                       מק"ט 676140                                               מק"ט R50947-1

 

© 2012 Goldiam. All rights reserved
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology. Powered By EasyStock™