בית > Blog > לקנות בקניון הקרוב או בבורסה? זו השאלה...

לקנות בקניון הקרוב או בבורסה? זו השאלה...

מהצפון ועד הדרום, לא חסרות בארץ חנויות תכשיטים. בכל קניון ניתן למצוא היום חנות תכשיטים. כל מי שרוצה יכול לקנות מתנה לחברה, לאימא ואפילו לעצמו, טבעת אירוסין עם אבן חן או יהלום, שרשרת עם תליון מתאים, עגילים ממש סט שלם. איכות הזהב או האבנים יכולה להיות שונה מחנות לחנות, כמו גם המחירים, אין שום בעיה היום לקנות  תכשיטים. אבל היכן באמת כדאי לרכוש תכשיטים

האם בחנויות ? או שאולי יש יתרון לרכישת תכשיטים בתוך הבורסה ליהלומים?
בואו נבדוק אתה נושא.

מה תמצאו במתחם הבורסה ליהלומים?

אנשים רבים, שאינם עוסקים ביהלומים ותכשיטים, לא ממש מבינים מהי הבורסה ליהלומים, ומדוע כדאי לרכוש שם תכשיטים. בבורסה ישנם למעלה מ 3000 חברים, שהם בעצם חברות העוסקות בכל תחומי המסר והייצור של יהלומים ותכשיטים. הבורסה הינה למעשה זירת מסחר בינלאומית וחזקה, הן של חומרי הגלם, קרי יהלומים ואבני חן והן של תכשיטים מעוצבים.
אם כך, מהם היתרונות בקנית תכשיטים ויהלומים ישירות  מחנות תכשיטים בבורסה ליהלומים?
למה עדיף לקנות טבעת ישירות מחנות תכשיטים בבורסה ליהלומים?
האם קניה ישירה מהבורסה מקנה מחיר טוב יותר ?
בבורסה לתכשיטים בחירת התכשיט, העיצוב וחומרי הגלם נעשית קלה יותר מאשר בחנויות בקניון למשל. בבורסה ישנן חנויות רבות, אחת ליד השנייה, כך שניתן לראות את כל האפשרויות ולבדוק את כל הפרמטרים, כמו משקל, ליטוש ניקיון האבן ואיכותה. הידיעה שיש הרבה חנויות מעלה את גורם התחרות, אבל תמיד המחירים יהיו אטרקטיביים. בבורסה יש מה שנקרא קיצור שרשרת הערך- כאשר רוכשים טבעת אירוסין או כל תכשיט אחר מהבורסה, קונים ישירות מהיצרן, מה שאומר שאין "גוזרי קופונים" בתהליך, העלויות הלוגיסטיות נמוכות, וכל המעורבים בתהליך נמצאים באותו מקום. הקניה ישירה מהיצרן מחנות תכשיטים וללא ממתווכים ולכן האחריות על התכשיט היא מהיד הראשונה.
קניה ישירות מחנות תכשיטים הבורסה מקנה את המחיר הטוב ביותר בעשרות אחוזים שכן נחסכים פערי תיווך ועליות של החזקת חנות מוכרים מיתוג פרסום.
בקניה ישירה מחנות תכשיטים הבורסה יש מבחר גדול של עיצובים. בקניה ישירה של תכשיט מחנות תכשיטים בתוך הבורסה ליהלומים אפשר לשנות ולשדרג את התכשיט לפי הטעם האישי בזמן קצר, שכן זהו השלב הראשון בשרשרת.
בקניה מחנות תכשיטים בתוך הבורסה ליהלומים יש את האפשרות לתכשיטים בעיצוב אישי בתכשיט על פי הטעם שלכם, תכשיט מיוחד שעליו חלמתם.
והכי חשוב האמינות! כאשר אתם רוכשים מחבר בורסה עם תג חברות בבורסת היהלומים. ואישור לעיסוק ויצור יהלומים ותכשיטים (הניתן מהמפקח על היהלומים – משרד המסחר)
אפשר לקנות את היהלום בלב שקט ללא חשש ממרמה ולדעת בוודאות שקניתם את הקנייה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר באיכות הטובה ביותר עם אמינות ואחריות.

איפה בבורסה לקנות טבעת יהלום?

יום אחד, באחת מהרשתות החברתיות, נתקלתי בטבעות מהממות, ממש לטעמי. עשיתי לייק, והגבתי. כך כל פעם שראיתי עיצוב יפה, מאותה חברה,  וכמעט כולם היו מהממים, הגבתי. היו אלה תליונים מעניינים, צמידים מאלפים אבל הטבעות...הטבעות היו היהלום שבכתר (תרתי משמע)! כמובן שהסתקרנתי מי עומד מאחורי הפרסום, וכך התוודעתי ל"גולדיאם", ולמעצבת אורית זיקרי. קבענו להיפגש פנים אל פנים, מתוך סקרנות, ובאותה פגישה הבאתי עגיל בודד, מיוחד מאוד, עקום לגמרי, אבל בעל משמעות גדולה עבורי שכן היה זה עגיל שאימי ז"ל, הצליחה לשמור מפני הנאצים, וחזרה אתו הביתה. את כל משפחתה איבדה באושוויץ, והעגיל היה השריד היחיד מעברה. הראיתי אותו לאורית, שמיד אמרה בהחלטיות, שהיא תעצב לי עגיל זהה, כדי שיהיה לי זוג. ההתרגשות הייתה גדולה, וחיכיתי ליום בו אקבל הודעה שהעגילים מוכנים. היום הזה הגיע...וההפתעה הייתה כפולה ומכופלת...העגיל הבודד הוסב לתליון ואורית עיצבה זוג עגילים זהה, היום יש לי סט....המחיר?!? היה שווה כל אגורה, ואני יכולה להעיד שהוא היה נמוך ממה שהציעו לי לפני כן, מבלי להבטיח שיצליחו לייצר אותו דבר.
ב"גולדיאם", נכון להיום, קיימים מעל ל20,000 יציקות של דגמים של תכשיטים, ומלאי גדול של יהלומים ואבני חן שמהם אפשר להתאים טבעת תליון עגילים או כל תכשיט בהתאם לטעם ולתקציב.
גולדיאם הממוקמת בתוך בורסת היהלומים המפעלים שלנו לליטוש יהלומים ויצור תכשיטים ממוקמים במתחם הבורסה .
"גולדיאם" היא חברה-בת של "אלי זיקרי יהלומים בע"מ" הנחשבת כבר יותר מחמישים שנה כאחת מהחברות החשובות ביותר בישראל בתחום החיתוך וליטוש יהלומים. הסחורה המלוטשת של החברה משווקת דרך בורסת היהלומים בישראל ונמכרת גם בארצות הברית באירופה ובמזרח.
העיצוב והאיכות של תכשיטים הם קריטיים לגבי הצרכנים, ולכן בחברה מתעקשים על רמות גבוהות ביותר של ייצור. מכיוון שאנחנו יודעים שלקוני תכשיטים יש מגוון רחב של טעמים, מטרתנו היא לספק תכשיטים שיענו על כל בקשות הלקוח. הניסיון הרב שלנו בעסקי התכשיטים מאפשר לנו ליצור מגוון רחב של פריטים - עם מגוון שלם של תכשיטים מעגילים לטבעות, צמידים, מחרוזות ותליונים.
אנו מוודאים שליטה מלאה בתהליך היצור כדי שנוכל לעקוב אחרי תהליך היצור לסיפוק המלא שלנו. לקוחותינו חשובים ביותר לנו וסיפוק הדרישות שלכם, הינו הדבר העיקרי החשוב ביותר לנו כחברה.
רכישה מחברתנו מהווה עבור לקוחותינו, יתרון עצום: האבנים שלנו מגיעות לצרכן היישר מהיצרן ובכך חוסך הלקוח בין 2- 4 ידיים בעלות האבן ובכך מוזיל משמעותית את התכשיט. אתר "גולדיאם" מבטיח, כאמור, מחירים נמוכים יותר, רכישות תכשיטים נוחה, וכן גישה נוחה וקלה לשימוש בדרך של בחירה וקניה של תכשיטים.
מכיוון ש"גולדיאם" ,מפעל היהלומים שלנו, הינו עסק משפחתי, יש לנו את הערכה עמוקה לחשיבות של אמינות, יושר ושירות. בנינו את המוניטין שלנו על רמת שירות גבוהה. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו את המוצרים באיכות הגבוהה ביותר בזמן ובדיוק לפי בקשת ההזמנות. דרך עבודה זו הינה נר לרגלינו.
מדיניות החזרות שלנו מספקת ללקוחות ביטחון מלא שניתן להחזיר את התכשיטים שלנו.
יתר על כן, האתר שלנו הוא 100 אחוז מאובטח, כלומר עסקאות פיננסיות מוגנות לחלוטין.
אז למה אתם מחכים? בואו לקנות טבעות, עגילים, צמידים או תליונים מהבורסה, יש כאן מבחר גדול ומחירים משתלמים!

 

© 2012 Goldiam. All rights reserved
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology. Powered By EasyStock™