בית > Blog > טבעות אירוסין זהב לבן

טבעות אירוסין זהב לבן

טבעות אירוסין זהב לבן

בענייני תכשיטים, יש דברים מסוימים שמרבית הגברים פשוט לא יודעים. על כמה מהדברים הללו נספר להלן, וזה חשוב לכם אם אתם מחפשים לבחירת לבכם טבעת אירוסין יהלום. את העובדה שכמעט תמיד טבעות אירוסין כוללות יהלום, את זה כמעט כולם יודעים (אם לא ידעתם, במקרה, עכשיו זה כבר ברור). טבעת יהלום לאירוסין, זהו בניגוד לטבעת החתונה, שאמורה להיות עגולה וחלקה, ללא יהלום או יהלומים משובצים. אבל מעבר לעובדה שמאוד מקובל להשקיעה מחשבה וזמן בהצעת נישואין רומנטית, לכרוע ברך ולהגיש טבעת עם יהלום מרהיב עין, יש דברים נוספים. יש דברים שאם תדעו, כך תוכלו לבחור בצורה מושלמת, את הטבעת המתאימה, לבת הזוג של החיים שלכם.

                      
             מק"ט R49973-1                      מק"ט R52842-1                 מק"ט D43308-6

תאמינו או לא, זהב לא חייב להיות צהוב

לנשים, העניין הזה נראה מאוד טבעי ומאוד ברור. מעטות הן הנשים שלא מודעות לכך שיש יותר מסוג אחד של זהב. מבחינת הגבר הישראלי הממוצע, לזהב יש משמעות אחת. זהב צריך להיות צהוב. צהוב בסגנון של השמש בשמיים. צהוב בסגנון נוצץ, כמו מטיל זהב שרואים בסרטי הקולנוע. אך חשוב לדעת, אם אתה גבר שמחפש טבעת אירוסין, שטבעת אירוסין בהחלט לא חייבת להיות מזהב צהוב. זה בסדר גמור את תחליט לקנות טבעות אירוסין זהב צהוב. יכול להיות שאחרי שתבין כל מה שיש לנו לומר, תחליט שלבחירת לבך תתאים טבעת מהסוג הזה. אבל חשוב שתדע שיש גם זהב שנקרא זהב לבן.

          
            מק"ט D52776-1                 מק"ט D52968-1               מק"ט D52951-1

אסור לטעות – זה לא ציפוי!

אם התחלתם לחפש כל מיני סגנונות, אם ראיתם טבעות אירוסין עדינות או אולי כאלה שנראות יותר מודרניות, אל תתבלבלו בנוגע לעניין חשוב מאוד. בחנות תכשיטים נבחרת, תוכלו לראות הרבה מאוד תכשיטי זהב זהוב וגם טבעות אירוסין זהב לבן. אל תטעה לחשוב שהזהב הלבן הוא בסך הכל ציפוי שנועד להעניק מראה אחר. זו בהחלט לא טבעת אירוסין זהב רגיל אשר מצפים בחומר לבן.
אז מהו בעצם אותו זהב לבן שממנו מכינים חלק מהטבעות הכי יפות, בין אם טבעות אירוסין קלאסיות ובין אם עיצובים נועזים במיוחד? הזהב הלבן הוא למעשה בבסיס שלו אותו זהב רגיל שכלם מכירים. כן. אותו הזהב הצהוב והנוצץ, שפעם היה משמש להכנת מטבעות אמיתיים, שהיו מאוד יקרים. מה הקאץ'? כל תכשיט מזהב לא עשוי מזהב טהור. זה פשוט חומר רך מדי שלא היה שומר על הצורה העגולה. כל תכשיט זהב, גם טבעת אירוסין סוליטר וגם כל טבעת אחרת, עשויה מזהב שמעורב עם מתכות אחרות. המתכות הללו נועדו להעניק לתכשיט עמידות וחוזק. סוג המתכות הללו הוא זה שמשפיע על הצבע של הזהב.
ניתן לבחור מתכות שלא יטשטשו את הצבע של הזהב המוכר. אפשר לבחור שילובי מתכות אחרות, שהופכות את תכשיט הזהב לבעל צבעים אחרים. הזכרנו את הזהב הלבן, משום שהוא מאוד פופולרי לטבעות אירוסין. בנוסף לזה, יש גם טבעות מזהב אדום או ורוד.


     מק"ט D51412-6             מק"ט D52970-1            מק"ט D52596-1            מק"ט R45995-1

האם טבעת אירוסין מזהב לבן תהיה יותר זולה?

אחרי שהבנו וראינו מהי המשמעות של הצבע הלבן, של טבעת מזהב לבן, תרצו בוודאי לדעת עוד כמה דברים. למשל, תרצו לדעת האם טבעות אירוסין יהלומים שעשויה מזהב לבן, תהיה זולה יותר או אולי יקרה יותר, לעומת הטבעת מהזהב הצהוב. כדי לענות על השאלה הזאת, יש כמה דברים שצריך להסביר.
קודם כל, מה שחשוב זה הקראט של הטבעת. טבעת אירוסין 1 קראט, למשל, יכולה להיות מזהב צהוב או מזהב לבן. אותו הדבר נכון גם אם הקראט יהיה שונה. ואגב, ניתן לדבר על קראט גם במונחים של אחוז הזהב בטבעת וגם במונחים של היהלום עצמו. אם בוחרים טבעת אירוסין קלאסית מזהב לבן או צהוב, מחיר הטבעת נקבע לפי כמה דברים. אחוז הזהב (הצהוב או הלבן) – ככל שהקראט גדול יותר, כך הטבעת יקרה יותר. אך גם גודל היהלום חשוב לא פחות. אם היהלום גדול יחסית, הטבעת תהיה יותר יקרה לעומת טבעת ובה יהלום קטן. כלומר, הזהב כשלעצמו, צהוב או לבן, לא משפיע על המחיר אם לא בודקים לעומק את יתר המאפיינים.
אגב, חשוב לציין שלא רק גודל היהלום הינו הדבר הכי משמעותי. טבעת אירוסין מיוחדת, מבחינה זאת שקבוע בתוכה יהלום נדיר, מרהיב ביופיו, טהור ונקי במיוחד, תהיה יותר יקרה לעומת טבעת יותר פשוטה. יהלום בחיתוך יותר מוקפד, לפעמים אפילו יותר קטן לעומת אחר, עשוי להיות יקר יותר. את כל הדברים הללו כדאי להביא בחשבון, כאשר אתם מסתכלים על טבעת אירוסין אשר מיוצרת מזהב לבן.

האם טבעת זהב לבן עדינה תמיד מתאימה?

אם החלטת שתתאים לבחירת לבך טבעת אירוסין שעשויה מזהב לבן, זהו צעד אחד חשוב שעשית. כעת, אתה צריך לעבור עוד צעד נוסף, לא פחות חשוב. יש כל מיני סגנונות של טבעות, וזה לא דבר שאפשר להתייחס אליו בקלות ראש. אפשר אולי היה לחשוב שתמיד טוב לבחור בחנות טבעת אירוסין עדינה ולסגור עניין. טבעת כזאת נדמה כאילו תתאים לכל אישה באשר היא. למעשה, זה בהחלט לא תמיד נכון.

מתי כדאי לבחור טבעת זהב לבן עדינה ומתי יותר דרמטית

אז מתי כדאי לבחור טבעת מזהב לבן, שתהיה עדינה ומעודנת? שים לב לתכשיטים שבחירת לבך נוהגת לענות. שים לב לעגילים. שים לב לשרשרת או לעדי. כדאי שתסתכל מקרוב על השעון שהיא אוהבת לענוד באירועים מיוחדים. אפילו תקדיש יותר תשומת לב לסגנון הנעלים והשמלות או הג'ינסים שהיא הכי אוהבת.
אם האקקסוריז והתכשיטים שהיא אוהבת במיוחד הם עדינים, טבעת עדינה מזהב לבן תמצא מאוד חן בעיניה. אבל אם היא מעדיפה סגנון יותר בולט לעין, אם הוא אוהבת להיות במרכז העניינים, אם היא תמיד מחפשת דברים מיוחדים, צריך לקנות משהו אחר. לא משהו מעודן. צריך משהו יותר דרמטי. טבעת אירוסין שאי אפשר יהיה להסיר ממנה את המבט. אי אפשר לומר שקל להסביר מהו העיצוב של טבעת שכזאת. אפשר לחפש מעצבת תכשיטים טבעות אירוסין ולבקש לראות טבעות מזהב לבן, בסגנונות היותר מיוחדים ומרהיבים שיש לה בנמצא.


       מק"ט D52718-1         מק"ט D49595-1            מק"ט D51427-1           מק"ט R52081-1

כמה טיפים מאוד חשובים לקניית טבעת אירוסין זהב לבן

אנו מקווים שכל ההסברים שלנו עד כה עזרו לך למצוא את טבעת האירוסין שתתאים לבחירת לבך. אנו מקווים שכך תוכל להציע הצעת נישואין בצורה הכי מוצלחת. אבל יכול להיות שאתה עדיין לא מרגיש שלם, מפני שיש אין ספור עיצובים של טבעות. יותר מזה, עיצוב טבעות אירוסין אף פעם לא עומד במקום ותמיד יש חידושים והמצאות. לכן, יש לנו עוד כמה טיפים שיעזרו:

  • תוכל להתייעץ עם האימא של בחירת לבך או עם חברה טובה שלה. זה יכול לעזור גם אם יש לך גם עיצובים שאתה מתלבט לגביהם ומתקשה להחליט.  
  • אם אתה מגיע עם בת זוגך לחתונה של חברים, נסה לבדוק מה דעתה לגבי טבעת האירוסין. אם חשוב לך שהצעת הנישואין תהיה הפתעה, חשוב לעשות זאת בזהירות ובאלגנטיות. 
  • תוכל לצלם תכשיטים שאותם בת זוגך מאוד אוהבת. הבא את הצילומים לחנות התכשיטים ושם יעזרו לך למצוא טבעת אירוסין מתאימה מאוד.

 

© 2012 Goldiam. All rights reserved
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology. Powered By EasyStock™