בית > Blog > טבעת אירוסין לגבר

טבעת אירוסין לגבר

טבעת אירוסין לגבר

אנחנו מאוד אוהבים לשבור מיתוסים. בעיקר אנחנו אוהבים לשבור מיתוסים שזמנם עבר ואשר מגלים עד כמה החברה בארץ מתפתחת ומשתנה. בשנים האחרונות, כולנו רואים לא מעט גברים אשר מתקשטים על ידי כל מיני תכשיטים לגבר. אנו לא מדברים רק על גורמטים או טבעת זהב לגבר. הרי תכשיטים כאלה, ואפילו עגילים פשוטים, בהחלט נמצאים בשימוש מזה שנים. אנו מדברים על השלמת המהפך, בגזרת טבעות האירוסין. אז מי שחשב כי טבעות אירוסין הן קודש לנשים בלבד מוזמן ללמוד שזה לא יותר ממיתוס. כיום, מאוד מקובל לקנות טבעת אירוסין לגבר. וכן, גם בטבעות כאלה, אפשר בהחלט למצוא שיבוצי יהלום נפלאים.

זהב לבן, זהב צהוב – גם לגברים

יש לנו המון מה לספר לגבי טבעות אירוסין לגברים. למשל, נוכל לספר שיש טבעות יחסית פשוטות, די חלקות ומאוד סולידיות. יחד עם זאת, אם רק תרצו, לא תתקשו למצוא טבעת יהלום לגבר שנראית לא רק חביבה אלא ממש מדהימה. יש טבעות לגברים, בעיצוב מרהיב כל כך, שלא חסרות נשים אשר יודו שהוא מלא השראה, רוממות ודמיון.
אבל מה שעוד נרצה לומר, שגם גברים יכולים לבחור טבעת אירוסין בצבע שהם מעדיפים. גם טבעת נישואין לגבר שלא טבוע בה יהלום וגם טבעת יהלום מרהיבה ויפה תהיה עשויה לרוב מזהב. זהב טהור שיכול להיות צהוב או לבן. כדאי לציין שההבדל בין הזהב הצהוב לבין הזהב הלבן לא חייב להיות באחוז הזהב שבתוך הטבעת. זה פשוט הרכב המתכות שמוסיפים לזהב כדי ליצור את הטבעת יפה ובעיקר חזקה. אז מי שבוחר או בוחרת בטבעת לגבר, אל תתמקדו רק בגודל היהלום. בחרו את הצבע ההולם של הזהב הרצוי.

עיצובים רגועים שבלב נוגעים

כאשר מתלבטים לגבי אופי הטבעת שרוצים לקנות, ראוי לחשוב לא רק על צבע הזהב כמובן. ראוי לחשוב מהו המסר ומהו הרגש שרוצים להעביר על ידי הטבעת. טועה מי שחושב שכל טבעת יהלומים לגבר חייבת להיות מנקרת עיניים. יש כאלה שמאוד אוהבים עיצוב דרמטי, אפשר לומר גם תיאטרלי. גברים מסוימים וגם לא מעט נשים, יעדיפו להימנע מכל תכשיט שלא נראה מאוד מיוחד, מאוד מקורי, מאוד ייחודי. אבל אם עיצוב כזה לא נוגע בלב שלכם, יש בהחלט גם משהו אחר.
אפשר למצוא טבעות אירוסין או טבעת נישואין לגבר ששואבת השראה ממוטיבים רגועים. כפי שאומר הפתגם, מים שקטים חודרים עמוק, זה בהחלט נכון גם בטבעות. יש עיצובים שנראים שקטים מאוד, רגועים, לא מתלהמים. עיצובים קלאסיים, שאפשר בהחלט להגדיר גם כמעודנים. אם זהו העיצוב שבלב נוגע, אם זה מה שמרגיש נכון, זה בהחלט טוב ויפה. הכי חשוב לא ללכת בניגוד לטבע האישי, ללב, לרגש.

שניים שהם משפחה אחת

יש זוגות שעבורם כדאי מאוד לבחור טבעת ביחד. זה כבר לא משהו יוצא דופן, שמחליטים ביחד על החתונה, ולא מצפים שצד אחד יקבל על עצמו את ההחלטה. אם הגעתם ביחד למסקנה שהחיים שלכם יהיו תמיד ביחד, גם את הטבעות אפשר לקנות ביחד. כפי שיש טבעת זהב לגבר וטבעת זהב לאישה, כפי שיש טבעות עם יהלומים גדולים לגברים וטבעות עם יהלומים גדולים לנשים, אפשר למצוא שתי טבעות בעיצובים משלימים. שתי הטבעות, לשני בני הזוג, יכולות להיות זהות כמעט לגמרי. הן יכולות להיות די דומות או כאמור, בעיצובים משלימים. כלומר, את היופי של השניים רואים כאשר מביטים בשתי הטבעות גם יחד. האחת ליד השנייה. יש בזה לא רק ייחוד אלא גם מסר, מסר של שניים. שניים שהם משפחה אחת. קשר בל יינתק, קשר עמוק של האהבה שבלב.

כמה עולה טבעת לגבר

כעת ניגע על קצה המזלג בשאלה, כמה יכולה לעלות טבעת לגבר. ובכן, אל תצפו לקבל בהינף יד את המחיר לצרכן. לשאול מהו מחיר טבעות לגבר זה כמו לשאול כמה עולה טיסה לחו"ל. תלוי מהו היעד, מהו המרחק, מהו התאריך. כמובן, בטבעת, מה שישפיע על המחיר יהיו מאפיינים מאוד מוגדרים. למשל, טבעת קטנה, דקה, תעלה בדרך כלל פחות מטבעת עבה וכבדה. זאת, בהנחה ששתי הטבעות עשויות מאותו סוג של זהב (אותו קראט). גם מספר היהלומים וסוג היהלומים המשובצים בטבעת משפיע על המחיר. כמובן, הייחוד של הדוגמא, שם מעצב או מעצבת התכשיטים גם זה בעל משמעות. מחיר טבעות של מעצבים מפורסמים ומבוקשים יהיה גבוה יותר מזה של מעצבים מתחילים, פחות ידועים.

האם יש עיצוב גברי ייחודי

ישנם גברים שהטבעת שתמצא חן בעיניהם תהיה טבעת גברית. גברית באופן מופגן. כזאת שבשום פנים ואופן לא תוכל להשתלב על אצבעות ידה של אישה, בחורה, רעיה. דוגמא מובהקת של עיצוב שמתאים מאוד לגברים כאלה, יהיה עיצוב החותם. טבעת חותם לגבר הינה בעלת חזות מרשימה, חזקה, גברית ונחושה. האם לכל גבר עיצוב כזה יתאים? בוודאי שלא. האם יש גברים שירגישו שזהו העיצוב היחיד שבא בחשבון מבחינתם? בהחלט כן.
 

© 2012 Goldiam. All rights reserved
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology. Powered By EasyStock™