בית > Blog > טבעות אירוסין

טבעות אירוסין

טבעות אירוסין

אין כמו תכשיטים יפים כדי ליפות את המראה ולהפוך כל אחת (ולפעמים גם אחד) למיוחדת. בעזרת תכשיט יפה ובמיוחד טבעת, אנו נראים במיטבנו. לצד תכשיטים וטבעות שמיועדים ליום יום, לשגרה, יש גם תכשיטים בעלי ערך רב במיוחד, מבחינה רגשית. אנו מדברים על טבעות אירוסין כמובן. אלה הן הטבעות אשר צריכות להיות לא רק יפות ומרשימות אלא גם כאלה שמתחברות אל הנשמה. טבעת אירוסין יהלום מייצגת את האיחוד שבין השניים. האיחוד הזוגי שבין הגבר לאישה. איחוד עמוק, עגול ומושלם, ממש כמו טבעות אירוסין מיוחדות. כעת נראה אילו צבעי טבעות קיימים, איך לבחור בצורה נכונה, מהי המשמעות של היהלום ועוד דברים בעלי משמעות.


       מק"ט D51885-2     מק"ט D52238-2      מק"ט D52968-1       מק"ט D52662-1

טבעת צהובה או טבעת לבנה

ברור שאתם שואלים את עצמכם איך לבחור טבעת אירוסין. אין ספק שזו לא שאלה קלה. זה לא עניין של מה בכך. יש לא מעט קריטריונים שיכולים לעזור בבחירת טבעת האירוסין. למשל, הצבע של הטבעת. אם חשבתם שיש בנמצא אך ורק טבעת אירוסין זהב דעו שיש גם אפשרות אחרת. לצד הזהב הנוצץ, הצהוב והיפה כשלעצמו, יש גם טבעות אירוסין זהב לבן. תוכלו לנסות לברר עם בחירת לבכם או בעזרת חברה טובה שלה, אילו צבעים היא מעדיפה. השאלה הזאת חשובה עוד הרבה לפני שאתם מחליטים כמה להשקיע וכמה ראוי לשלם עבור טבעת אירוסין מחיר. את הצבע של הטבעת אפשר לבחור גם לפי גוון העור או צבע השיער. לבחורה שזופה מאוד, למשל, מאוד תתאים טבעת מזהב לבן. אך כמובן, לבחורה שמאוד מתחברת לצבע הזהב הקלאסי, תתאמנה המאוד טבעות אירוסין זהב צהוב.

        
 מק"ט D51272-1   מק"ט D52766-1           מק"ט D50979-1   מק"ט D49684-2

קלאסיות ומעודנות או מיוחדות

אחרי שמגיעים להחלטה האם להעדיף טבעות אירוסין קלאסיות בצבע זהב צהוב או שאולי לקנות כזאת שצבעה זהב לבן, אפשר לעבור לשלב הבא. כאן מגיע הקריטריון שאנו קוראים לו – ייחודיות. לכאורה, כל אישה תרצה לענוד על אצבעה טבעת מאוד מיוחדת. לכאורה, טבעות אירוסין מעוצבות באופן מיוחד, טבעת אירוסין מיוחדת תהיה הכי נכונה. אבל למעשה, ישנן נשים, לא מעטות בעצם, אשר מעדיפות דווקא עיצוב קלאסי. לא יותר מדי מנקר עיניים או נועז. אם אתם מחפשים לקנות טבעות אירוסין בורסה, הקדישו תשומת לב לעיצובים של טבעות אירוסין עדינות. אם מבנה היד מעודן ואם האצבע של בחירת לבכם עדינה ודקה טבעת אירוסין קלאסית ומעודנת תתאים מאוד. ללא ספק גם לטעמה הכללי של בחירת לבכם יש משמעות. ישנן נשים אשר תרגשנה מאוד בנוח עם טבעת אירוסין סוליטר בסגנון הקלאסי. זהו סגנון שתמיד נראה באופנה. טבעת שקטה לכאורה, אבל כזאת שמתאימה לכל סגנון לבוש. טבעת אירוסין עדינה תתאים לבחורה שלא אוהבת אופנה צעקנית.

          
מק"ט D49855-2   מק"ט D52233-1       מק"ט D52133-1         מק"ט D52800-1

החליטו כמה מתאים לכם להשקיע

אם אתם מתכוננים לפנות בפורומים באינטרנט ולשאול כמה עולה טבעת אירוסין אל תצפו לקבל תשובה פשוטה וברורה. לשאול בקצרה על מחיר טבעת אירוסין זה כמו לשאול כמה עולה בית או כמה עולה מכונית. ברור שיש הבדל בין בית שקונים בלב תל אביב לבין בית שקונים באשקלון. אף מכונית ספורט נוצצת לא תעלה כמו מכונית משפחתית רגילה. אז אם אתם בעניין של מחירים, טוב תעשו אם קודם כל תחליטו כמה מתאים לכם להשקיע. מהו פחות או יותר התקציב שלכם. אם זה קצת קשה בשלב זה, פנו אל הבורסה ליהלומים טבעות אירוסין. שאלו במקום לגבי מחירי טבעות שונות ובדקו את העיצובים השונים. די מהר תוכלו להתרשם באופן כללי. אחר כך תוכלו להחליט כמה אתם רוצים ויכולים להשקיע, בטבעת עבור האישה הכי חשובה של החיים שלכם.


    D52928-1    מק"ט D4790-4            מק"ט D52367-1          מק"ט 305830

המחיר, בהתאם לסוג הטבעת

כאשר אתה נמצא בחנות, מחפש טבעות אירוסין בורסה רמת גן, אתה מגלה שיש המון סוגי טבעות בהרבה מאוד מחירים שונים. אם בשלב זה עדיין חשבת שכל הטבעות נמכרות פחות או יותר באותה הרמה של מחירים, מהר מאוד תראה שההבדלים למעשה ממש עצומים. מצד אחד, יש טבעות אירוסין יוקרתיות, שבהן הושקעה הרבה עבודה ובהן יש יהלומים מאוד נקיים ומאוד גדולים. מצד שני, יש טבעות אירוסין זולות. אלה טבעות בדרך כלל הרבה פחות עבות. היהלומים יהיו פחות גדולים ולפעמים יהיה מקבץ של יהלומים קטנטנים. אך כמובן, אלה הם שני הקצוות.
יש גם טבעות במחירי ביניים. אם אתם רוצים למצוא משהו לא הכי יקר אבל גם בהחלט לא טבעת ממש זולה, התמקדו במבצעים. טבעות אירוסין במבצע יכולות להיות מכל סגנון. הן יכולות להיות טבעות אירוסין וינטאג או טבעות בסגנון מאוד מודרני וחדיש. אפשר למצוא  טבעת אירוסין 1 קראט במחירי מבצע ויש גם דגמים מאוד מיוחדים, כגון טבעת אירוסין מרובעת במחירים נוחים למדי. כדי לסבר את האוזן, מחיר הטבעת מושפע מסוג הזהב, עובי הטבעת, משקל הטבעת, מספר היהלומים, סוג היהלומים, איכות הגימור וההשקעה בעיצוב. עיצובים מיוחדים מצריכים השקעה מיוחדת בתהליך יצירת הטבעת.  

        
מק"ט D51503-1 מק"ט D38225-1             מק"ט D44558-1        מק"ט D47843-1

לא כל היהלומים אותו הדבר

מבחר סוגי הטבעות עשיר מאוד ואם אתם עדיין רוצים לדעת יותר על איך בוחרים טבעת אירוסין, שימו לב ליהלום. במידה מסוימת, לא כל כך משנה אם אתם תבחרו טבעת אירוסין וינטג או שתעדיפו טבעות אירוסין בעיצוב אישי חדיש יותר. יש משהו מעל הכל, שהוא הלב של הטבעת. הלב של טבעת אירוסין ראויה לשמה יהיה תמיד – היהלום. טבעות אירוסין יהלומים הן למעשה עולם שלם, גדול ורחב.
לא כל היהלומים המשובצים בטבעות האירוסין זהים. הם אפילו לא חייבים להיות דומים אלה לאלה. יש בנמצא יהלומים גדולים יחסית ויש יהלומים קטנים. אך לא רק הגודל, עם כל הכבוד, זה מה שמשנה. גם רמת החיתוך מאוד משמעותית. אם מדובר ביהלום שלא נחתך בצורה הכי טובה, אפשר יהיה לראות שיש בו פגם. וגם היהלום עצמו כפי שהוא נכרה מבטן האדמה יכול להיות נקי מאוד או פחות נקי. ככל שהיהלום יותר נקי, יותר צלול, יותר טהור, ככה הוא גם יותר מיוחד ומרשים. אבל לא חייבים לבחור דווקא עיצוב טבעות אירוסין שכולל יהלום אחד מרכזי וגדול.
מאוד מקובל כיום לבחור טבעת שבה משובצים די הרבה יהלומים קטנים. יש נשים שזה בדיוק העיצוב שהן יותר מעדיפות. יש נשים שאוהבות יותר את הסגנון הזה. רק חשוב לציין שעיצוב מרובה יהלומים משובצים צריך להשתלב היטב בסגנון הרצוי של הטבעת. אם העיצוב והסגנון משלבים יפה האחד עם השני, תתקבל טבעת מאוד יפה, מרשימה ומושכת.

    
מק"ט D48755-2 מק"ט D42836-1    מק"ט D47709-1         מק"ט D49575-1

גם גברים רוצים טבעת מושקעת

ברוח הימים האלה, נרצה לציין עוד דבר אחד אחרון. פעם, טבעות אירוסין היו תכשיט נשי מעצם הגדרתו. גם אם פה ושם גבר הודה שטבעת יפה מעניינת אותו, טבעת אירוסין לגבר, מושקעת במיוחד הייתה מאוד נדירה. היום זה פחות נכון. גם גברים רבים מודים שהם רוצים טבעת אירוסין מושקעת, יפה ומרהיבה. מיטב חנויות התכשיטים והמשווקים מודעים לעניין זה וזה ניכר היטב. ניתן להתרשם מהרבה מאוד טבעות לגברים, טבעות אירוסין בשלל עיצובים, מזהב לבן או צהוב, עם יהלומים גדולים או בלעדיהם. במחירים יוקרתיים מאוד אך גם במחירי מבצע משתלמים במיוחד.
 
        
מק"ט M51959-2 מק"ט W43125-1         מק"ט M44595-1       מק"ט M40750-1

© 2012 Goldiam. All rights reserved
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology. Powered By EasyStock™